YAYIN.COM.TR PLAYER OLUŞTUR

Yayın.com.tr üzerinden ücretsiz olarak radyo player, tv player oluşturabilirsiniz. Oluşturacağınız playeri sitenize göre boyut ve rengini belirleyebilirsiniz. Playerler tüm tarayıcılarda ve mobil cihazlarda çalışabilecek şekilde tasarlanmıştır.
Playerler mobil cihazdan giriş olduğunu otomatik olarak algılayacaktır. Bu durumda player html5 olarak çalışacaktır. Mobil cihaz için ayrı siteniz için ayrı bir player kullanmanıza gerek kalmayacaktır.
Yayın.com.tr üzerinden oluşturduğunuz playerler SSL desteği vardır. SSL destekli sitenizde sorunsuz olarak kullanabilirsiniz. SSL desteğinin sorunsuz çalışması için yayın bağlantınızın da SSL desteği olmalıdır.

Radyo Player V1

radyo player v1Gelişmiş özelliklere sahip görsel açıdan oldukça hoş bir radyo player istiyorsanız Radyo Player V1 sizin tercihiniz olabilir. Tamamen sizin belirleyeceğiniz gerçek zamanlı spectrum desteği , radyo ismi ve yayında olan parça desteği, mobil cihaz ve ssl desteği ile radyo sitenize ayrı bir renk verebilirsiniz. Radyo Player V1 shoutcast v1 ve shoutcast v2 desteklidir.

Radyo Player V1 Demo İçin Tıklayın

Radyo Player V2

radyo player v2-gorselHtlm5 destekli radyo player istiyorsanız Radyo Player V2 kullanabilirsiniz. Renk ve boyutunu belirleyebileceğiniz, yayında olan parça ve radyo isminin ajax desteği ile sitenize farklı bir player ile radyonuzu yayınlayabilirsiniz. Player tüm tarayıcılarda ve mobil cihazlarda çalışacak şekilde tasarlanmıştır.

Radyo Player V2 Demo İçin Tıklayın

Video Player V2

video player v2-gorsel
Tv ve ip kameralarınız için gelişmiş bir video player desteği sunuyoruz. İsteğinize göre düzenleyebileceğiniz Video Player V2 rtmp, rtmps, hls, çoklu otomatik yayın kalitesi desteği ile hem bilgisayarlarda hem mobil cihazlarda yayınınızı sorunsuz olarak yayınlayabilirsiniz. Player bilgisayarlardan giriş yapıldığında flash, mobil cihazlardan giriş yapıldığında otomatik olarak html5 olarak çalışabilecek şekilde tasarlanmıştır. Ayrıca Video Player V2 de SSL desteği ile SSL destekli siteleriniz de sorunsuz olarak kullanabilirsiniz. Player üzerine logo ve başlangıç resmi de ekleyebilirsiniz.

Video Player V2 Demo İçin Tıklayın