Ücretsiz Tv Hosting

tvhosting

Ücretsiz Tv Hosting

YAYIN.COM.TR Olarak Ücretsiz Tv Hosting Hizmeti Sunuyoruz.Ücretsiz Tv Hosting Hizmetinde Kesinlikle Reklam Yoktur.Bu hizmetden Yararlanmak İçin Uydu Yayını Olan Tvnizin Olması Gerekmektedir.İzleyici Bağlantı Hızına Göre Otomatik Bellekleme ( Buffer ) Sistemi Özelleştirilebilir Mobil Destekli Player Özellikleri, Player Üzerinde Logo ve Alt Yazı Desteğini Tüm Paketlerde Standart Olarak Sunuyoruz

Sosyal Medya Canlı Yayın Sistemi için Tv Hosting Pro Paketlerimizden Yararlanabilirsiniz.

Tv Hosting; video ve ses bilgilerinin gerçek zamanlı olarak aktarılması için kullanılan terimdir. Yayıncı video ve ses bilgilerini gerçek zamanlı olarak medya sunucusuna gönderir. Ziyaretçi ses ve video anlık olarak player ile çözerek izleyebilir.

Tv Hosting hizmetinde standart paketlerden kurtulun. Tvhosting.net adresinden alacağınız tv hosting hizmetinde size özel hizmetlerden faydalanabilirsiniz.

 Gelişmiş Kontrol Paneli

Tv Kontrol panelinde size özel istatistik anlık olarak takip edebilirsiniz. Yayınınızla ilgili tüm bilgileri anlık veya geçmişe dönük grafiksel olarak takip edebilir istatistik exel formatında indirebilirsiniz.İzleyiciler hangi ip adresinden hangi ülkeden bağlandığını anlık olarak takip edebilirsiniz.Yayın şifrenizi değiştirebilir veya sadece belirli ip üzerinden yayın yapması için ayarlayabilirsiniz.

 Html5 Mobil Uyumlu Player

Tv yayınınızı her tür ortamda herhangi bir eklenti yüklemeden hem bilgisayar hem mobil cihazlarda responsive destekli kendinize özel olarak oluşturduğunuz html5 destekli playeri kullanabilirsiniz.Player rengi ve boyutunu player üzerinde bulunan logoyu tv playeri oluşturuken ayarlayabilirsiniz. Player üzerinde ekrana yansıt seçeneği ile izleyiciler yayınınızı herhangi bir cihaz veya fiziksel bağlantı kullanmadan televizyonlarına veya ekranlarına kolaylıkla aktarabilirler. 

 Alt Yazı ve Logo

Yayınlarınız için alt yazı ve logo destekli playerden faydalanabilirsiniz. Alt yazınızı tv kontrol panelinden anlık olarak yayınlayabilirsiniz.Alt yazılarınızı ileri tarihe veya belirli tarihler arasında otoatik olarak programlayabilirsiniz.Alt yazınızı dilerseniz sitenizde bulunan rss desteği ile tıklanabilir anlık haberlerinizi veya sitede bulunan konularınızı alt yazıda yayınlayabilirsiniz.Reklamlarınızı veya duyurularınızı izleyicilerinize alt yazı desteği ile ulaştırabilirsiniz.

 Otomatik Yayın Listesi

İsteğe balı olarak canlı yayınınız olmadığında sunucu üzerine yüklediğiniz videolar band yayın şeklinde yayında olabilir.Bu sayede canlı yayınınız olmadığında 7 gün 24 saat kesintisiz olarak tv yayınınız aktif olacaktır.Band yayın videolarınızı isterseniz sıra ile isterseniz belirleyeceğiniz playlist düzeninde istediğiniz saatlerde veya günlerde hangi videoların yayınlanacağını programlayabilirsiniz.

 Sosyal Medya Ortak Yayın

İsteğe bağlı olarak tv kontrol paneliniz üzerinden yayınlarınızı ayı anda facebook , youtube , twitter , periscope , twitch , dailymotion ve webtv üzerinden ortak olarak aynı anda yayınlayabilirsiniz. Sosyal medya ortak yayında yayınınız için farklı logo ekleyebilirsiniz.Ayrıca anlık olarak güncelleyebileceğiniz alt yazı sistemi ile sosyal medya ortak yayınlarınızda alt yazınızı anlık olarak güncelleyebilirsiniz.Sosyal medya ortak yayında izleyici kapasitenizi limitsiz olarak izleyicilere ulaştırabilirsiniz.

 Yüksek Kapasiteli Sunucular

Yayınlarınız için yüksek kapasiteli sunucular kullanılmaktadır. Yayınlarınız 7 farklı lokasyonda toplam 47 sunucu ile kesintisiz şekilde yüksek bağlantı kapasiteli sunucular üzerinden sağlanır. Sunucular anlık olarak firmamız tarafından tekip edilir. Herhangi bir sorunda anında 7 gün 24 saat müdahale edilir.

 Teknik Destek

Aldığınız tüm hizmetlerde 7 gün 24 saat telefon ile destek alabilirsiniz.Tv canlı yayın kurulumu konusunda , siteniz için player desteği konusunda tüm sorularınızı anında yanıtlayacak teknik destek ekibimize bir telefon ile ulaşabilirsiniz.

    

Shortcode with given id not found!

Demo Yayın

Gelişmiş Kontrol Paneli

Gelişmiş Kontrol Paneli Sayesinde Yayınınızla İlgili Anlık Tüm İstatistikleri Takip Edebilir Geçmişe Dönük Yayın Raporlarınızı Takip Edebilirsiniz.

İleri Güvenlik

Yayınlarınızı Sadece Kendi Sitenizde Yayınlanması İçin Gerekli Güvenlik Seviyeleri Ayarlayabilir Hangi Ortamlardan İzlenmesini Ayarlayabilirsiniz.

Ücretsiz Destek

Soru Veya Sorunlarınız da Mail Ve Telefon İle Dilediğiniz An Destek Alabilir Sorularınıza En Kısa Sürede Ücretsiz Olarak Çözüm Bulabilirsiniz.

Player Desteği

Panelinizde Bulunan Playerinize Logonuzu Ekleyebilir Oluşturduğunuz Mobil Cihaz Destekli Player Kodunuzu Sitenizde Yayınlayabilirsiniz.

Reklamsız Ücretsiz

Ücretsiz Tv Hosting Hizmetinde Kesinlikle Player Üzerinde Veya Altında Reklam Yoktur.Kesintisiz Şekilde Yayın Yapabilirsiniz.

Kullanıcı Paneli

Kullanıcı Panelinizden Hesabınızla İlgili Detayları Takip Edebilir Destek Merkezine Ulaşabilir Güvenli Şekilde Ödemelerinizi Yapabilirsiniz.

Tv Hosting Paketlerinde Ortak Özellikler:

  • – Gelişmiş Kontrol Paneli
  • – Wowza Streaming Engine Alt Yapısı
  • – Mobil Player Desteği
  • – Özel Güvenlik Seviyeleri
  • – Telefon – Mail Desteği
  • – HD Yayın Kalitesi

Size Özel Tv Paketi mi?

TLF: +90 216 428 6688

GSM: +90 544 329 0120

Şub 24, 2016

Yayin.com.tr sizlere ücretsiz olarak sunduğu playerda bulunan yazı fontlarının ön izlemesini bu sayfada görebilirsiniz. Anton Archivo Narrow Arimo Bree Serif Courgette Cuprum ...

Top
YAYIN.COM.TR