Yayın.com.tr gelişmiş ip kamera kontrol paneli sayesinde kameralarınızı kolaylıkla ekleyebilir ve yönetebilirsiniz. İp kamera kontrol panelini kısaca tanıyalım.

Not: Resimleri büyütmek için üzerine tıklamanız yeterlidir.

ip-kamera-kontrol-panel-1Kontrol paneline ilk giriş yaptığımızda ip kamera yayınımızla ilgili standart bilgileri görebiliriz. Anlık kullanıcı bağlantı sayısını, kullanıcı limitini, ip kamera kontrol menüleri görebiliriz.

 

 

 

 

 

ip-kamera-kontrol-panel-2GeoIP Statistics bölümünde bağlı olan kullanıcıların detaylı bilgisini takip edebiliriz. Bağlantı süreleri, ip adresleri, hangi ülkelerden bağlandıklarını bu bölümden takip edebiliriz.

 

 

 

 

 

ip-kamera-kontrol-panel-3GeoIP Harita bölümünden bağlı olan kullanıcı google harita üzerinde görebiliriz. Ayrıca google haritayı sitemize eklemek için google harita kodunu sitenizde paylaşabilirsiniz.

 

 

 

 

 

ip-kamera-kontrol-panel-4Veri Aktarımı bölümünden aylık olarak bağlantı veri trafiğini takip edebilirsiniz. Bu bölüm bilgilendirme amaçlı olup veri aktarım limiti bulunmamaktadır.

 

 

 

 

 

ip-kamera-kontrol-panel-5Kulllanıcı Grafiği bölümünden yayınınızla ilgili son 48 saat bağlantı grafiğini görebilirsiniz. Daha detaylı bilgi için Gelişmiş Raporlamaya tıklamanız yeterlidir.

 

 

 

 

 

ip-kamera-kontrol-panel-10Kamera Ekle bölümünden ip kameralarınızı ekleyebilirsiniz. Bu bölümde ip kameralarınızın yayınlama stilini belirleyebilir ve eklediğiniz kameralarınıza player oluşturabilirsiniz. Eklediğiniz kameralara ait bilgiler ( kamera ip adresi , kullanıcı adı , kamera şifresi ) sizden başkası tarafından görünmeyecektir.  Tüm alacağınız paketlerde dilediğiniz kadar kamera ekleyebilirsiniz.

 

 

 

 

Yayın.com.tr geliştirdiğini sistem ile birden fazla kamerayı düşük internet bağlantısı olan networke ekleyebilirsiniz.
7/24 Bağlantı nedir?
7/24 Bağlantı aktif ettiğiniz zaman sunucumuz kameranız ile 7/24 bağlantı sağlar. Yani kameranızı kimse izlemediği zamanda sunucu kameranızla bağlantı halindedir. Bu standart durumdur. 7/24 bağlantıyı kapattığınızda kameranızı izleyen olmadı anda sunucumuz kameranız ile veri bağlantısını keser. Bu durumda internet bağlantınızı kullanmamış olursunuz.

Kontrol panelinden Gelişmiş Raporlama ile ilgili diğer görünümler

ip-kamera-kontrol-panel-6ip-kamera-kontrol-panel-7ip-kamera-kontrol-panel-8ip-kamera-kontrol-panel-9