Standart Radyo Hosting Panel Kullanımı Standart Radyo Hosting Panel Kullanımı

Almış olduğunuz Standart Radyo Hosting hizmetinin kullanımı için detaylı bilgiyi bu bölümde bulabilirsiniz.

  • Öncelikle Satın almış olduğunuz Standart Radyo Hosting hizmetinde size gelen mail bilgilerinde bulabileceğiniz radyo kontrol paneline giriş yapın. Radyo hosting kontrol panelinde sol bölümde bulunan hazır linkler bölümüne tıklayın. Örnek için Tıklayın
  • Açılan sayfada Canlı Yayın İçin Bilgiler bölümünde yayın için gerekli bilgileri göreceksiniz. Örnek için Tıklayın. Bu bilgiler yayın programınıza gireceğiniz bilgilerdir.
  • Yayın şifrenizi görmek veya değiştirmek için Canlı Yayın İçin Bilgiler bölümünde şifre değiştirme linkine tıklayın. Açılan sayfada yayın şifresi bölümünden şifrenizi değiştirebilir veya var olan şifrenizi görebilirsiniz. Örnek için Tıklayın.
  • Yayın programınıza Canlı Yayın için verilen bilgileri girin. SAM Broadcaster Örnek için Tıklayın, Solea Rec Örnek için Tıklayın.
  • Radyo player oluşturmak için yine radyo kontrol panelinizde bulunan Hazır linkler bölümünden radyo playerinizi oluşturabilirsiniz. Örnek için Tıklayın.

Almış olduğunuz Standart Radyo Hosting hizmetinin kullanımı için detaylı bilgiyi aşağıda bulunan video anlatımda izleyebilirsiniz.

Şub 24, 2016

Yayin.com.tr sizlere ücretsiz olarak sunduğu playerda bulunan yazı fontlarının ön izlemesini bu sayfada görebilirsiniz. Anton Archivo Narrow Arimo Bree Serif Courgette Cuprum ...

Top
YAYIN.COM.TR